WTF?
     
Посилений режим роботи: як комунальники прибирають сніг у Броварах

Від минулого тижня у Броварах, як і на більшості території України, не припиняються снігопади. Місцеві комунальники запевняють, працювали у посиленому режимі. Однак чи помітили результати їхньої роботи місцеві жителі?

  Як відзвітував директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко, з початком снігопаду на дорогах Броварів працювали 10 одиниць техніки. Наступного дня ця кількість збільшилася майже вдвічі. Дороги посипали піскосоляною сумішшю, якої використали близько 310 тон. Про це розповів очільник благоустрою Броварів під час оперативної наради виконавчих служб міста.

  За словами броварчан, снігоприбиральні машини вони помічали ще 6 січня. Спецтехніка не припиняє розчищати місто від снігу і сьогодні. Однак водії скаржаться, більш-менш вільно можна проїхати лише центральними вулицями.

  Як зазначив Андрій Василенко, зупинки пасажирського транспорту також прибрали від снігу. Наші журналісти помітили лише декілька розчищених зупинок. Чекати у снігових заметах на потрібний автобус броварчанам не доводиться. Однак підійти до зупинки громадського транспорту можна лише подолавши глибокий шар снігу.

  На дитячих майданчиках - порожньо. Старші діти обирають інші місця для ігор, а з молодшими батьки гуляють у парку. Як запевняють дорослі, це не через холоднечу:

  - Ми виходили гуляти і в більші морози. Хіба ж дитину втримаєш цілий день вдома. А на майданчику зараз навіть мені снгу по коліна. Якщо дозволю сину бавитися там, то йому доведеться іграшковою лопатою сніг розчищати, - розповідає місцева мешканка Ірина.

  Снігові замети вкрили і території поблизу багатоповерхівок. Тут доріжки до під'їздів розчищають двірники. Найменш прибрані приватні сектори міста. Щопівгодини автомобілі застрягають у снігу, адже дороги тут ніхто розчищає. Мешканці самі розчищають свої прибудинкові території. Подекуди у приватних секторах утворюються затори, чого не траплялося раніше. Та й пішоходи вдвічі більше часу витрачають на те, щоб дістатися до свого будинку.

  Отже, і цього разу комунальні службу Броварів не змогли цілком приборкати негоду. Комунальники бідкаються, через сильні морози техніка вийшла з ладу. А нові працівники на підприємство не приходять.