WTF?
     
У Броварах презентували виставу про народження Христа

  Свята у родинах броварчан ще не скінчилися, попри те, що дорослі повернулися до роботи, а діти після канікул пішли до школи. Художні колективи продовжують тішити броварчан святковими заходами. Нещодавно колектив християнської церкви «Воскресіння» підготував для містян різдвяну виставу. Театралізоване дійство презентували 9 січня на сцені МКЦ «Прометей».

  Зазначимо, громада християнської церкви «Воскресіння» бере активну участь у культурному житті Броварів. Колектив церкви вже не перший рік долучається до організації у місті концертів духовної музики і фестивалю «Віфлеємська зірка».

  Різдвяна вистава зібрала чимало глядачів. Більшість з них мали квитки та запрошення на захід, однак були й гості, які дізналися про спектакль від знайомих або з соціальних мереж. Ще за пів години до початку вистави у холі «Прометею» зібралися десятки батьків зі своїми дітьми. З часом глядачі лише підходили. Зимові морози привели до зали молодь, яка заходила, аби погрітися.

  Артисти-аматори розповіли глядачам біблійну історію від народження Ісуса Христа до його смерті так, як про це йдеться у Святому Письмі. Своєю виставою актори намагалися пояснити, чому ж, власне, християни святкують Різдво. Попри те, що діти мало що зрозуміли з релігійних сюжетів, різдвяна вистава їм сподобалася. Зрештою, дорослі та малюки більше дізналися про історію Різдва.

  Після вистави глядачі ділилися з нашими журналістами думками про те, чи потрібно дітям мати уявлення про релігію.

 - Приємно бачити, як прості люди роблять таку добру справу. Діти мають знати про свято Різдва Христового. А особливо, коли їм пояснюють у формі ігор та вистав, ‒ каже броварчанка Людмила.

  Це була прем’єра різдвяної вистава. Вдруге історію покажуть на Старий Новий рік, 14 січня. Напередодні Водохреще, 18 січня, відбудеться традиційний святковий концерт «Різдвяні дзвони».

  Нагадаємо, напередодні Нового року актори столичного театру ексцентрики поставили для підопічних міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді мюзикл «Снігова Королева».