WTF?
     
На сцені «Прометею» востаннє показали новорічну виставу для дітей

  Під час зимових канікул броварські малюки мали змогу поринути у казку, яку подарували їм вихованці хореографічних колективів міста. Двічі на день з другого по шосте січня на сцені МКЦ «Прометей» відбувалися новорічні вистави «Назад у майбутнє». Казкове дійство для броварчан підготували працівники «Прометею», вихованці зразкового театру-студії «Едельвейс» та народного хореографічного колективу «Оксамит».

  Казкові персонажі щоразу додали складні перепони, перемагали зло, аби врятувати світ від катастрофи. У постановці задіяли понад 50 персонажів. Протягом усієї вистави актори співали, танцювали та тішили глядачів майстерною грою.

  На вистави переважно були запрошені діти соціально-незахищених категорій населення та діти працівників бюджетної сфери міста. Як зазначено на офіційному сайті Броварської міськради, понад 3000 малюків мали переглянути новорічну казку. Однак реальна кількість глядачів значно перевищила очікування. Щоразу акторам вдавалося збирати повну залу маленьких броварчан разом із батьками. Інколи глядачам навіть не вистачало місць.

  Нагадаємо, напередодні Нового року актори столичного театру ексцентрики поставили для підопічних міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді мюзикл «Снігова Королева».

  Наступного тижня на головній сцені Броварів презентують різдвяну виставу для дітей. Спектакль відбудеться 9 та 14 січня о 16:00. Напередодні Водохреще, 18 січня, відбудеться традиційний святковий концерт «Різдвяні дзвони».