WTF?
     
На Броварщині планують створити госпітальний округ

  Міністерство охорони здоров’я планує утворити у Броварах госпітальний округ. Відповідні пропозиції МОЗ надіслав до Кабінету Міністрів України.

  Про це повідомляє прес-служба КОДА.

 Округ матиме щонайменше 2 лікарні багатопрофільного інтенсивного лікування першого рівня та одну лікарню другого рівня.

  Лікарні інтенсивного лікування першого і другого рівня надаватимуть вторинну медичну допомогу в умовах стаціонару. На базі лікарень другого рівня діятиме екстрена медична допомога. Поряд існуватиме структура первинної медичної допомоги з лікарів загальної практики, терапевтів та педіатрів, з якими жителі підписуватимуть договори на надання медичних послуг. Кожен житель в межах госпітального округу самостійно обиратиме медика, який надаватиме направлення в лікарню першого чи другого рівня.

  Служба екстреної медичної допомоги, окрім надання допомоги у випадках, що загрожують життю, транспортуватиме хворих до лікарень інтенсивного лікування першого або другого рівня.

  Загалом у Київській області планують створити 4 госпітальні округи з центрами в Білій Церкві, Боярці, Вишгороді та Броварах. Славутич отримає окремий статус, оскільки територіальна віддаленість міста не дозволяє приєднати його до жодного з госпітальних округів області.

  Зазначимо, що процес визначення меж госпітальних округів та підготовку необхідної нормативної бази для їх створення відбувається відповідно до постанови Уряду, затвердженої 30 листопада 2016 року.