WTF?
     
Редакція «At Brovary» вітає броварчан із прийдешнім Новим Роком

  Спливають останні години цього року. Для когось він видався невдалим, а комусь приніс радість. Зрештою, вже зовсім скоро все це буде позаду. У будинку вже сяє прикрашена ялинка, новорічна ніч розпланована до дрібниць. Адже кажуть, що в новорічну ніч творяться справжнісінькі дива. А ще Новий рік ‒ час забути всі образи та переживання, які повсякчас давали про себе знати. То ж залишмо за плечима старий, добрий, тяжкий рік.

  Кожен новий рік - оновлення усього в нашому життя, ще один шанс зробити щось краще, ніж це є зараз. Сподіваємося, Ви вже вигадали, яке бажання загадаєте у цю святкову ніч. Келихи наповняться шампанським, і під щасливий сміх дорослих і дітей Новий рік рішуче завітає до кожного будинку. А ми впевнені, чекає на Новий рік кожна родина.

  Редакція «AtBrovary» впевнена, що прийдешній Новий рік принесе усім добробут у будинок, а радість і кохання ‒ в серця. Вогняний півник тішитиме лише успіхами і перемогами.

  Ми віримо, що в наступному році все владнається і в нашому місті: міський парк реконструюють, відрегулюють світлофори, відремонтують старі будівлі. Нехай на дорогах Броварщини буде менше аварій. Сподіваємося, що і в міській раді запанує злагода. Тоді депутати не залишатимуть владу, а об'єднаються для добробуту броварчанин. Ну, і звісно бажаємо, щоб у новому році з війни на Донбасі до рідної домівки живими повернулося більше солдат.

  Нехай Новий 2017-й Рік принесе Вам лише приємні сюрпризи. А вогняний півень додасть радості та яскравих кольорів життю. Від щирого серця бажаємо Вам здійснення усіх ваших мрій. Нехай у 2017 році все буде так, як Ви собі побажаєте. Мрії ще ніколи не завадили. З ними рік вогняний півень на весь наступний рік перенесе Вас у щасливу казку. Вітаємо з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!