WTF?
     
Як за рік знищили підприємство стратегічного значення у Броварах: розслідування телеканалу ZIK (ВІДЕО)

  За розслідування справи про знищення броварського радіопередавального центру взялися журналісти телепрограми "Брат за брата" на телеканалі ZIK. Вони зустрілися з головою Спеціальної комісії Верховної Ради з питань приватизації Павлом Різаненком і новим власником РПЦ Олексієм Скочко.

  Радіопередавальний центр у Броварах здатен був покрити сигналом 90% території України та навіть Криму. На 95 га землі розташовувався бункер, який мав власну лінію зв’язку з урядовим бункером на випадок війни чи надзвичайної ситуації.

  Сьогодні 95 га землі РПЦ належить трьом особам: Гуньку, Федорову і Тимошенку. А наприкінці 2012 року в.о радіопередавального центру став пан Буличов. Свою роботу на новій посаді він почав із того, що виключив стратегічне підприємство з мобілізаційного плану. Майно РПЦ, яке, на думку Буличова, було непрацездатним, він безперешкодно почав списував. За словами нового директора, обладнання простоювало але було в працездатному задовільному стані.

  За відповіддю Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, документів, які свідчать про тогочасний стан обладнання, більше не існує. Архівні матеріали планово знищили.

  У 2013 році суд змінив призначення земель РПЦ з промислових на сільськогосподарські. Це полегшило процес продажу землі. А оскілки 95 га землі радіопередавального центру апріорі неможливо використовувати для сільськогосподарських потреб, пан Буличов відмовився від підприємства на користь держави. Розпорядником землі стало Держземагентсво. Воно безкоштовно роздало 95 га землі 48 особам. За подальші три дні ці люди продали свої володіння на користь трьох осіб: Гунька, Федорова та Тимошенка. Вони знову змінили призначення земельної дялягки на землі промисловості. Тепер територією можна було безперешкодно розпоряджатися. Троє осіб створили приватне підприємство, до якого вносле 95 га РПЦ. Пізніше це підприємство створило ще одне підприємство і внесло до його статутного фонду 18 га та продає новостворене підприємство. Далі підприємство отримало у Банку Михайлівський понад 260 млн грн кредиту під заставу цих 95 га.

  У 2014 році у справі радіопередавального центру відкрили кримінальне провадження. Куратором слідства займався був «діамантовий прокурор» Корнієць. Той давав вказівки своїм підлеглим закрити цю справу. Слідство не просувалася. Покарали лише виконавців.

  Цікаво, що родичка прем’єра РФ Медвєдєва одружена з українським бізнесменом Поліщуком, банк якого надав кредит під заставу броварської землі. Адвокатом Поліщука є пан Гунько, один із власників території РПЦ.

 Сьогодні землі РПЦ знаходяться під арештом. Нові власником намагаються повернути територію.