WTF?
     
Зазим’є та Пухівка відмовилися об'єднуватися з Броварами в одну територіальну громаду

  Сільські ради Зазим'я та Пухівки проголосували за фактичну відмову від об'єднання в єдину територіальну громаду, передає "Гроза".

  Таке рішення ухвалили сільські депутати у відповідь на лист міського голови Броварів Ігоря Сапожка. Як зазначено у документі, перевагою об'єднання є налагодження залізничного сполучення між населеними пунктами. Хоча через ці селища не проходить залізниця.

  Відмовляючи на лист, депутати посилалися на те, що пропозиція, викладена там, складена з порушеннями Закону "Про добровільне об'єднання територіальних громад".

  Зазначимо, закон передбачає кардинальне реформування системи місцевого самоврядування в Україні. Від моменту набуття чинності закону на засіданнях обласних і райрад створюються плани та карти адміністративно-територіальних одиниць. Після об'єднання громад у найбільшому населеному пункті будуть сформовані місцеві ради, а замість сільрад у малих селах будуть обрані сільські старости. Про розподіл бюджетних коштів у законі не вказано.

 

 

  Пропозиція про утворення Броварської міської об’єднаної громади не обговорювалася депутатами міської ради, так як це вказано у законодавстві. Після  обговорення депутати мали уповноважити міського голову звернутися з офіційною пропозицією до органів місцевого  самоврядування тих населених пунктів, з якими мають намір об’єднатися.