WTF?
     
Громадські слухання щодо забудови на розі вул. Симоненка-Чорновола: розірвання договору із забудовником не підтримали (ВІДЕО)

  24 грудня громада обговорила можливості збереження лісових насаджень на розі вулиць Симоненка і Чорновола. Під час громадських слухань броварчани розглянули вирішення питання на умовах Меморандуму або ініціювання розірвання договору оренди земельної ділянки. Про це повідомляє видання "Трибуна-Бровари".

  На слуханнях зареєстувалися понад 800 осіб. Чимало було працівників бюджетної сфер, зокрема, територіального центру соціального захисту населення.

  Головував громадськими слуханеями активіст і лідера ініціативної групи «Стоп забудові на Симоненка-Чорновола» Павло Дубленич.

  За збереження лісової смуги висловилися депутати від  «Демократичного Альянсу», «Солідарності» та «Самопомочі». Виступи також депутати «Єдності» та представники громади, які підтримували забудовників — ТОВ «Альянс-Новобуд» та його підрядника ТОВ «Алекса Груп».

 Помічник нардепа Павла Різаненка Світлана Москаленко нагадала про звернення депутата Верховної Ради до обласної прокуратури щодо розслідування ситуації із фальсифікацією актів обстеження території, на забудову якої надавалися дозвільні документи.

  Депутат Леонід Черепейнік звернув увагу на те, що керівництво міста має проявити свою волю і силами міського бюджету облаштувати лісовий парк.

  Ірина Веремчук зазначила, що з 15 тисяч дерев за останні кілька років уже зрізано близько трьох тисяч дерев.

  У голосуванні взяли участь 567 осіб. Підтримали Меморандум із забудовником проголосували 472 особи, «проти» висловивилися 92 людини, утрималися — 2. За розірвання угоди із забудовником проголосували 92 людини, проти — 383 особи.

За матеріалами "Трибуни-Бровари"