WTF?
     
Актори столичного театру ексцентрики подарували дітям із соціально незахищених родин новорічну казку

  Київський театр ексцентрики «Buffet» переніс у справжню казку броварських дітей з соціально незахищених родин. Для маленьких підопічних міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді актори поставили мюзикл «Снігова Королева». Театралізоване дійство за мотивами однойменної казки Ганса Крістіана Андерсена презентували 22 грудня на сцені міського культурного центру «Прометей».

  Представники столичного театру самі звернулися до міського благодійного фонду «Інна» з пропозицією на доброчинній основі зіграти виставу.

  Театр ексцентрики «Buffet» ‒ трупа артистів-коміків, які відомі не лише своєю акторською грою а й вмілими трюками.

  Глядачів у залі зібралося небагато. О п’ятій годині, коли і мав розпочатися мюзикл, лише декілька мам і татусів зі своїми дітьми чекали виходу акторів. З часом глядачі підходили, але все-таки порожніми залишилася більша частина місць.

  Актори театру ексцентрики тішили юних глядачів новою, незвичною інтерпретацією відомої казки. У постановці задіяли понад 15 персонажів.

  Артисти оповіли історію юних Кая і Герди. Одного зимового дня до міста завітала зла Снігова Королева, яка своїм поцілунком причарувала Кая та забрала його до свого палацу. Там добрий хлопчик перетворився на норовливу дитину. У цей час смілива Герда вирушила на пошуки Кая. На шляху до палацу королеви їй траплялися різні герої, як добрі, так і жорстокі. Зрештою, дівчина змогла знайти та повернути свого друга.

  Протягом усієї вистави актори співали, танцювали та виходили до глядачів у зал. Дітей вражали яскравими блискітками на костюмах і незвичними образами. Циркові трюки у виконанні акторів перехоплювали подих у дітей. Так, наприклад, відчуття казки додав мюзиклу літаючий шар чарівника-астролога.

 Діти бавилися, кричали, сміялися та повсякчас допомагали акторам. Після останньої пісні маленькі глядачі аплодували артистам стоячи. Діти з задоволенням ділилися враженнями від побаченого.

  ‒ Сподобалася вистава. Костюми у акторів гарні. Ворона найприкольніша була. В неї такий голос смішний, ‒ каже восьмирічна Аня.

 Веселі пісні, жваві танці і професійна гра акторів припали до душі маленьким глядачам. Діти з соціально незахищених родин, які не можуть уповні відчути атмосферу Нового року, отримали казковий подарунок до свята.