WTF?
     
У поліції не взялися за розслідування справи про обстріл авто у «Зеленому кварталі»

 

 

 

Минулої п’ятницю на двоповерховій автостоянці ЖК «Зелений квартал» обстріляли сірий Тойота Камрі. Автомобіль належить родині Комаруків, яка мешкає у дев’ятому будинку комплексу. У поліції не беруться розслідувати справу то ж постраждалі самі розшукують стрілка.

  Власниця автомобіля Тетяна Комарук - першою помітила сліди від куль. Жінка одразу зателефонувала своєму чоловікові Олександру та викликала поліцію. Пізніше під’їхав криміналіст, який вилучив з авто збройовий дріб від 6 мм кожен.

  Як розповів нам Олександр, він нарахував мінімум 9 слідів від куль на автомобілі. Відстань від автостоянки до будинку 35-40 метрів. За підрахунками чоловіка, стріляли, ймовірно, з квартири на 3-6 поверхах.

  Охорона житлового комплексу нічого про стрілянину не знає. Записи з камер відеоспостереження, встановлених на автостоянці, Олександру не надають через те, що він не є представником влади чи поліції.

  Праоохоронці кримінальне провадження не відкрили, бо, визначена законодавством України, сума збитку менша за 300 тисяч гривень. У поліції лише перекладають відповідальність на своїх колег. Криміналісти справою не займаються, бо кримінального провадження немає. Справою зараз має опікуватися дільничий Хомич. У поліції Олександру сказали, що найімовірніше справу просто відкладуть.

  Цієї середи Олександр звернувся до Генеральної прокуратури. Там пообіцяли взяти розслідування під свій контроль.

  Найбільше Олександра цікавить мотив зловмисника.

Фото надані редакції Олександром Комаруком