WTF?
     
На Новий Рік броварчан будуть розважати живі півні (ВІДЕО)

В Інтернеті з'явилися оголошення про прокат головного символу 2017 року.
Уже ледь не всі супермаркети завалені прикрасами з золотистими півниками. Ще б пак, півень стане головним символом 2017 року. На полицях можна знайти тематичні іграшки, посуд, текстиль. Але заповзятливі українці вирішили піти далі. Навіщо прикрашати будинок штучним півником, коли можна орендувати живого?

На сайтах з оголошеннями з'явилися пропозиції про прокат птахів на новорічну ніч. Здають як галасливій компанії на корпоратив, так і сімейним парам. Головне одне - живим повернути.

Першим потрапило оголошення жительки Броварського р-ну. Журналісти видання "At Brovary" вирішили детально дізнатися про прокат півників та зателефонували потенційному орендатору. Ми з гумором віднеслися до нашої бесіди, хоча продавчиня цілком серйозно віднеслась до нашої пропозиції взяти на новорічну ніч живого півника.

Півників на були готові орендувати за 100, 150 та 250 гривень з обов'язковою передоплатою:

- Хіба мало, раптом, він у вас у вікно полетить або просто не захочете з ним розлучатися, - пояснює господарка півників.

Ціна залежить від зовнішнього вигляду птаха. При чому забрати та привезти ми повинні самі.Також на нас стоїть відповідальність не залишити пташку голодною. 
Як прийшла ідея заробляти на своїх домашніх пташках, нам відповіли:

- Хіба мало, раптом, він у вас у вікно полетить або просто не захочете з ним розлучатися. Взагалі ми просто побачили, що інші стали півнів здавати, от, вирішили теж цим зайнятися. А що? Навесні на продаж підуть, а зараз сидять все одно без діла.

Хоч і ненадовго та все-таки стати власником символа прийдешнього року може стати кожен. До того ж зараз це, здається, в моді. На щастя, і з 2018 роком проблеми, навряд чи, виникнуть, адже він пройде під знаком собаки. А знайти песика на новорічну ніч набагато простіше, ніж орендувати півня.