WTF?
     
Поліцейські влаштували погоню за злодіями з Броварів до Києва

22.12.2016 року о 13:30 в одному з приватних будинків в Броварах спрацювала охоронна сигналізація. На місце одразу виїхали співробітники поліції охорони. Злодії, які тільки намагалися пограбувати будинок, теж сполошилися, зачувши недобре. Вони вибігли на вулицю і сіли в чорний BMW. Якраз в цей момент до будинку приїхали співробітники поліції охорони і BMW почав тікати. Зав'язалася погоня. Всім постам поліції, в тому числі і Києва, було розіслана орієнтування на зловмисників. Як виявилося, вони поїхали у напрямку столиці.

 
І вже на Броварському проспекті, недалеко від станції метро "Лісова", наряд столичної поліції охорони помітив підозріле авто втікачів.
"Поліцейські включили мигалки і притиснули BMW до узбіччя, а потім затримали пасажирів. У салоні було двоє чоловіків. Їх затримали і доставили в Броварське районне управління поліції. Зараз з'ясовують особи чоловіків і з'ясовуються всі подробиці того як вони опинилися в чужій хаті. В машині нічого підозрілого не виявили ", - повідомила "Сегодня "речник управління поліції охорони Києва Антоніна Олійник.