WTF?
     
Дві версії слідства: Луценко розповів нові подробиці трагедії у Княжичах

  Прокуратура назве ім’я того, хто першим відкрив вогонь під час стрілянини у Княжичах, не раніше кінця січня. Про це заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко на засіданні комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ВР. Про це повідомляє 112.ua.

  Генпрокурор розповів, що автомобіль групи ДСО не був обладнаний проблисковими маячками. До того ж розвідники знали, що грабіжники можуть використовувати форму будь-якого відділу правоохоронний органів.

  Затримані розвідники з 4:00 до 4:40 повідомили про те, що трапилося Іващенко та начальнику Управління карного розшуку Нацполіціі в Києві Леонідові Куряті.

  Луценко зазначив, що мобільний штаб операції спочатку знаходився в одному з ресторанів поблизу Княжичів

  Зараз відомо, що КОРДівець Валецький підійшов до автомобіля ДСО, розуміючи, що за служба була перед ним.

  За місяць експертизи встановлять послідовність пострілів. Але вже зараз у слідства є дві робочі версії.

  За першою версією, перший постріл зробив водій автомобілю ДСО. Він бачив людину біля авто, яка цілилася в нього зі зброї. Не відчиняючи дверей він стріляє. Дві кулі потрапляють у стегно КОРДівця. Той падає і, згідно з інструкцією, відкриває вогонь у відповідь.

  Друга версія каже, що першим вогонь відкрив не працівник поліції охорони, а керівник КОРДу.

  Результати експертизи будуть готові у кінці січня або середині лютого. Лише тоді можна буде точно сказати, хто з якої зброї стріляв першим.

  За словами Луценка, Генпрокуратура допитала 4 потерпілих і 37 свідків. Проводиться 15 експертиз. Крім цього перевіряються 17 співробітників МВС, причетних до операції в Княжичах.

Пов'язані публікації: