WTF?
     
Історична ретроспектива: трамвай від Києва до Броварів

  У минулому столітті між Броварами та Києвом курсував трамвай. Маршрут номер 23 з'єднував Поштову площу Києва з Броварами. Трамвай працював на бензодвигунній тязі в 1913-1941 роках. Лінію обслуговувало Слобідське бензотрамвайное депо, відкрите в 1911 році. Про це розповідає на своїй сторінці у соцмережі "Клуб Корінного Киянина"

  У 1920 року маршрут скоротили через руйнування Ланцюгового мосту до Микільської Слобідки. Пізніше планували відновити рух до Поштової площі, але почалася електрифікація лінії. Маршрут вирішили не відновлювати. 7 листопада 1934 року маршрути київського бензотрамвая були повністю електрифіковані, але лінія Київ - Бровари продовжувала працювати до 1941 року.

  З початком Другої світової війни лінію закрили, Слобідське бензотрамвайное депо зруйнували. Після війни бензотрамвай вирішили не відновлювати.

В соцмережах також згадують роботу цього трамваю.

 - Сьогодні бачила фото трамваю, що їздив до Броварів з Києва. Бабуся розповідала, що він так дзеленчав підчас руху, що вони встигали прибігти на зупинку почувши його дзенкіт з дому))) ось фото цього дива, - було підписано під фото.