WTF?
     
Міськрада оприлюднила бюджет Броварів на 2017 рік. На ознайомлення з проектом депутати отримали три дні

   У міськраді оприлюднили бюджет Броварів на 2017 рік. Відповідний проект опубліковано на офіційному сайті Броварської міськради.

  Згідно з проектом, усього місто має отрмати понад 950 млн. гривень, з яких 414 млн. - офіційні дотації з державного бюджету України.

  Фінансування бюджету здійснюватиметься за рахунок зміни залишків коштів, внутрішнього фінансування, грошей з загального фонду, змін обсягів готівкових коштів.

Зазначимо, що основним джерелом доходів бюджету міста є податок на доходи фізичних осіб та податок на майно. 

  Виконком міської ради отримає 65 млн. 282 тис. грн. Управління освіти може отримати понад 380 млн. грн., з яких 140 млн. будуть виділені на дошкільну освіту, а ще 190 млн. - на середню. На культуру у 2017 році планується виділити 24 млн. грн, більшу частину яких складає утримання шкіл естетичного виховання дітей.

  В проект буюджету закладені також капітальні ремонти дахів, покрівель, тротуарів. На вул.Онікієнка, Чорновола, Фельдмана, в районі житлового масиву "Оболонь" планується будівництво водовідводів.

  Прийматимуть бюджет у четвер на позачерговій сесії міськради. Отже, на ознайомлення з проектом депутати мають лише три дні. Схоже що, бюджет ухвалюватимуть без розгляду.