WTF?
     
У ЖК "Купава" чоловік до напівсмерті забив безпритульного пса за те, що той йому не подобався (ВІДЕО)

 Кілька тижнів тому в будинку №2 на вул. Симоненка (ЖК «Купава») на очах 70-річної консьєржки один із мешканців будинку ледь не до смерті забив ногами собаку, якого вахтерка тримала в своїй кімнаті. Про це у Facebook написав інший мешканець будинку. Повідомлення набуло розголосу, мало хто залишався байдужим до історії безпритульного пса.

  Як йдеться у сюжеті Вікна-новини, пес Рекс три роки жив у кімнаті вахтерки Любов Іванівни. Два тижні тому мешканець будинку вигнав собаку з вахтерні, а потім затис його вхідними дверима і почав жорстоко бити ногами. Від побаченого Любов Іванівні стало зле - жінка довчий час не могла прийти до тями.

 Після побиття у собаки дуже набряк бік. Чотирилапого одразу відвезли до ветеринара. Серед багатьох хвороб, у  Рекса – пролапс серцевого клапана та асцит (накопичення рідини з кров'ю у черевній порожнині).

  Тепер собака ходить лише боком і постійно озирається та гарчить. Бігати Рекс не може, ледве ходить. А останнім часом почав втрачати свідомість. Лікарі кажуть, травми надтяжкі. Мешканці будинку разом доглядають постраждалого собаку.

  Сусіди демонструють відео, де зафільмували, як чоловік не заперечує побиття собаки. Каже, собаку вдарив, бо вона нишпорила у речах мешканців будинку. А пес йому не подобався і раніше.

  Кривдник Рекса працює пілотом у міжнародній авіакомпанії. Тепер мешканці будинку звертатимуться до представників компанії, де працює пілот, аби наступного разу від рук пілота не постраждалих пасажири.