WTF?
     
Троян закликав не робити поспішних висновників і не спекулювати на смертях поліцейських у Княжичах (ВІДЕО)

  Голова Національної поліції Вадим Троян спростував інформацію про те, що поліцейських у Княжичах розстріляла одна людина. Про це в.о голови Нацполіції написав на своїй сторінці у Facebook.

  Зазначимо, учора ЗМІ поширювали інформацію, ніби по автомобілю служби охорони, в якому перебувало чотири людини, відкрила вогонь одна людина, яка, зрештою, загинула.

  Троян звернувся до ЗМІ з проханням не спекулювати на смертях людей, а дочекатися повного висновку розслідування кримінальної справи ГПУ. 

  "Відповідь на одне із них (запитань, - ред.) щодо того, хто першим почав стрілянину, була неточною і отримала неправильне трактування у медіа-публікаціях", - зазначив Троян.

  Також він повідомив, що у матеріалах розслідування будуть відомості про те, хто з поліцейських першим відкрив вогонь. "Ця людина можливо одна із п'ятьох загиблих", - додав Троян.

 

  Зазначимо, напередодні Шевченківський райсуд Києва наклав арешт на майно учасників злочинної групи, що готувала розбійний напад у с. Княжичі. Загалом арештували майна на понад 3 млн грн.