WTF?
     
Самопоміч без голови, Мутило без мандату, члена "ДемАльянсу" не відпускають

  Депутат Броварської міської ради Андрій Василенко складає мандат. Про це повідомляють місцеві ЗМІ. Таку заяву політик зробив на сьогоднішній сесії міськради.

  Своє рішення Василенко пояснив тим, що не бачить себе у міській раді, де лише дещиця депутатів працює на реформи та розвиток міста.

  Зазначимо, восени під час прес-конференції броварського осередку "Самопомічі", Василенко зазначив, що після виборів жоден член команди не покинув фракцію.

  На наступній сесії міськрада має офіційно затвердити відповідний проект рішення.

  Тим часом депутати не затвердили проект про зняття депутатських повноважень з лідера броварського осередку "ДемАльянсу" Аліни Дяченко. "Єдність" відмовилася голосувати за проект, оскільки депутат не подала відповідну заяву особисто.

  То ж Аліна Дяченко фактично залишається депутатом. Ніхто з фракції юридично не може посісти її місце у міськраді Броварів.

  Нагадаємо, голова фракції "ДемАльянс" у Броварській міськраді Аліна Дяченко у жовтні повідомила про те, що складатиме мандат. Депутат переїхала до Вінниці, де очолила КП “Інститут розвитку міст”.

 У соціальній мережі Facebook Аліна Дяченко жартівливо відреагувала на рішення броварських депутатів. "Я залишаюсь депутатом проти моєї волі", - пише політик.

  Зрештою, 22 сесія Броварської міськради завершилася на тому, що депутата від "Батьківщини" Вадима Мутила відрахували зі складу політичної сили, бо він нібито голосує всупереч партії. Про це у Facebook повідомила журналіст Тетяна Панкратьєва.

Звичайно добре, що депутати, відчуваючи відповідальність перед громадою і бачучи, що не справляються з обов'язками депутата, добровільно складають мандати (або примушують складати своїх однопартійців). Але чи не означає це, що ми вкотре вибрали не тих... 

  Цього дня депутати 23 голосами підтримали проект рішення про виділення 1,6 млн гривень на комп'ютеризацію первинної ланки медицини у Броварах. Про це у Facebook написав депутат Леонід Черепейнік. Зазначимо, 1,6 мільйона - це лише перша сума, яка необхідна для впровадження системи. Уся програма обійдеться місту у 15 мільйонів гривень.

У коментарях до повідомлення пана Черепейніка, думки депутатів БМР розділилися. Вадим Мутило підтримав пана Кравцова, який на бюджетній комісії запевняв, що проект є обов'язковою умовою ефективного функціювання первинної ланки медичного забезпечення населення. Сергій Батюк пише, що він виступає не проти впровадження системи, а проти "нераціонального використання коштів громади".