WTF?
     
Стартував тендер на забезпечення послуг їдалень у навчальних закладах Броварщини

  Столові загальноосвітніх закладів, що утримуються на балансі Відділу освіти Броварської райдержадміністрації, обслуговуватимуться новим підрядником.

  Про це повідомляє портал ua-tenders.

 Інформація про пошук організації, яка забезпечить послуги їдалень шкіл і навчально-виховних закладів, була оприлюднена в системі ProZorro.

  Контракт з чинним підрядником закінчується 31 грудня цього року, тому співробітники відділу освіти райдержадміністрації розпочали пошук нового виконавця вже зараз.

  Очікувана сума закупівлі склала понад 10,6 мільйонів гривень. Відповідно до протоколу проведення торгів, участь у конкурсі можуть взяти як вітчизняні, так і зарубіжні компанії.

  Перші заявки в електронній системі ProZorro можна надсилати від 12 грудня. Конкурс триватиме протягом місяця. За цей час потенційні учасники тендерної процедури можуть подати заявку на уточнення окремих пунктів документації (до 2 січня 2017 року) і оскаржити сумнівні положення закупівлі (до 8 січня 2017 року). Очікується, що подані пропозиції відкриють в день проведення відритого аукціону - 17 лютого 2017 року.

  Переможець конкурсу надаватиме послуги їдалень для Бобрицької, Гоголівській, Калинівської, Княжицької, Красилівської, Літківської, Погребської, Пухівської, Руднянської та Шевченківської шкіл, а також загальноосвітніх закладів Зазимського, Русанівського, Світильнянского, Тарасівської та Рожнівського навчально-виховного комплексу та Плосківського навчально-виховного закладу протягом 1 календарного року з моменту підписання договору про співпрацю.