WTF?
     
Батько загиблого у Княжичах правоохоронця провів власне розслідування (ВІДЕО)

  Олександр Орлов - батько загиблого поліціянта - провів власне слідство у справі розстрілу поліцейських у Княжичах, йдеться у сюжеті ТСН.

  За його словами, група ДСО прибула на сигнал сигналізації майже о другій ночі. Охоронці під'їхали до будинку та помітили прочинені двері та вікно. За гаражем правоохоронці побачили сліди. Близько 2:10 ночі працівники держохорони затримали у дворі двох невідомих у цивільному, які вже приготували драбину для втечі. Група ДСО викликала підмогу, котра прибула хвилин за 20-30. Як розвивалися події далі до 4:00 ранку – невідомо.

  Олександр Орлов дивується офіційній версії, що розвідники вночі могли щось бачити з недобудованого об'єкту і за кимось стежити. "Я не розумію. Навіть оцей будинок не видно з першого поверху. Нічого не видно", - каже чоловік.

  За однією з версій, близько 20 осіб сиділи в засаді в одному з будинків навпроти. Орлов упевнений, що вогонь відкрили КОРДівці. "Машина зупинилася, відкрили двері – і з машини почали стріляти без усяких попереджень. У мого сина повністю був прошитий лівий бік від пальців до коліна. Крізь тіло мого чина пройшло 30 куль, залишилися 7 у тілі", - розповів батько.
 

На місці трагедії батько облаштував меморіал у пам'ять про свого сина та його колегу Євгена Куртєва.
 

Пов'язані публікації: