WTF?
     
Пперативна нарада під головуванням міського голови Ігоря Сапожка

12 грудня  під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Про це йдеться на офіційному сайті Броварської міськради.

За словами медиків, рівень захворюваності на грип та ГРВІ у Броварах знизився, проте кількість дітей, які звернулися до дільничних педіатрів з іншими захворюваннями, збільшилася. Епідеміологічний поріг у місті не перевищений.  У БСШ №7 через велику кількість хворих учнів призупинили навчання у двох класах до 13.12.2016.

На нараді визначили місця  для торгівлі ялинками у Броварах. Всього заявки на здійснення торгівлі подали 25 суб’єктів підприємницької діяльності. 24 грудня по бул. Незалежності планується проведення передноворічного ярмарку.

Роботу державного казначейства та виплату пенсійного забезпечення відновлено після збою системи  через несанкціоноване втручання.

На центральних вулицях міста встановлюють святкову ілюмінацію.

Міський голова надав доручення комунальним підприємствам обробити спеціальною сумішшю дороги, тротуари, міжбудинкові проїзди і прибудинкові території.

Фото: офіційний портал Броварської міськради