WTF?
     
Перше вересня в Броварах

 Першого вересня у школах відбулись урочисті лінійки. Наша редакція вирішила не лишатись осторонь і завітала на святковий захід до Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9. 

   Слід зазначити, що на лінійку було допущено тільки першокласників та учнів 9 і 11 класів, інші школярі відправились прямісенько за парти, на перший урок.

- Так іноді буває, - сказала нам учениця 10б. - Не завжди, звісно, але це не вперше.

- Не образливо?

- Ми були на багатьох лінійках, тому не дуже. Головне, щоб вчителя нам дістались хороші, тоді навіть складні предмети даються легко

  На лінійці були присутні: депутат Броварської міської ради, Жеребцова Людмила Вікторівна; спеціаліст з виховної роботи у дошкільних, позашкільних і навчальних закладах (Управління освіти та науки Броварської міської ради), Ткаченко Вікторія Степанівна; начальник відділення Броварського об'єднаного міського комісаріату, майор Просяник Сергій Володимирович; Почесний ветеран України, Клименко Віктор Олександрович.

   У цьому році більшість присутніх відійшли від традиційного чорно-білого вбрання, учні й батьки надали перевагу національній вишиванці. Навіть вчителів не оминула ця тенденція, тож захід дійсно більш скидався на свято, а не на офіційну подію.

   Рівно о дев'ятій захід було розпочато Гімном України, після чого директор школи, Турковська Олена Володимирівна виступила з короткою промовою.

- Закінчилось веселе літо, настала пора навчання. Сьогодні наша школа приймає 216 першокласників. Побажаймо їм успіхів, хороших оцінок і мирного неба. Окрім першачків, тут присутні й дев'яті та одинадцяті класи, адже для них цей рік - фінішна пряма. Зараз ви на порозі майбутнього, використайте час із користю. - Окрім директора, учнів привітала й Ткаченко В. С., а також дітям подякував за підтримку наших військових Просяник С. В.

   На лінійці було відзначено учнів, які минулого року перемагали в олімпіадах, але котрим не встигли вручити грамоти, зокрема - Бугайка Олександра, Колісніченко Дарію. Після чого всі присутні почули перший дзвоник - троє першачків тримаючи за руки одинадцятикласників обійшли шкільне подвір'я з дзвіночками.   

   Малечі також надали слово. Діти читали присутнім вірші про Перше вересня. Закінчився захід, як і розпочався - Гімном України, після чого всіх учнів на чолі з класними керівниками запросили до школи.  

   Нам залишається тільки приєднатися до усіх побажань, які лунали на святковій лінійці.