WTF?
     
Будинок у Княжичах, де спрацювала сигналізація під час спецоперації, не пограбували (ВІДЕО)

  Банда грабіжників, яких затримували у Княжичах, восени цього року у формі СБУ вкрали у чоловіка 2 мільйони гривень. Про це повідомив на засіданні комітету ВР з питань забезпечення правоохоронної діяльності в.о. глави Нацполіції Вадим Троян, йдеться у сюжеті ТСН.

  Також Троян повідомив, що затримали ще двох осіб, яких підозрюють у причетності до банди.

  За словами в.о голови нацполіції, рішення про залучення КОРДу до спецоперації приймав начальник Нацполіції у Києві Андрій Крищенко. Працівників Державної служби охорони, які причетні до перестрілки під Києвом, досі не відсторонили від служби.

  З будинку, де спрацювала сигналізація, нічого не вкрали. Проте у приміщенні точно хтось буде. Про це розповіла власниця будику кореспонденту ТСН.

 Жінка розповідає, що востаннє була у приміщенні в середині листопада. За два роки, відколи встановлена сигналізація, вона спрацьовувала кілька разів – миші шаруділи чи перебої живлення.

Будинок, де спрацювала сигналізація
  "4 грудня о 4:03 мені надійшов телефонний дзвінок на мобільний з пульта ДСО, співробітник повідомив, що виявлене спрацювання сигналізації у будинку через проникнення до нього і мені необхідно терміново прихати", - свідчить власниця.

  До будинку жінка дісталася приблизно о 5 ранку. Біля подвір'я було багато автомобілів і людей у чорній формі. На запитання що трапилося, їй не відповили, тому жінка від'їхала на сусідню вулицю. За деякий час власниця підійшла до будинку – там вже було багато поліції. До приміщення нікого не пускали до приїзду слідчо-оперативної групи, яка приїхала о 12 годині.

  "Я відчинила хвіртку ключем (пошкоджень замка не було). У дворі було видно сліди від людських ніг. Двері будинку були зачинені, без пошкоджень. Разом з тим, я побачила, що над вхідними дверима перерізано кабель до лампи зовнішнього освітлення, тобто таким чином хтось вимкнув світло у дворі. Також я виявила, що одне з вікон будинку на першому поверсі (яке розташоване з правого боку від вхідних дверей на терасі) відчинене шляхом віджиму, під вікном лежала москітна сітка. Також я виявила, що на зовнішній стіні літньої кухні, яка розташована поряд з будинком, відірваний датчик руху, який також підключений до системи сигналізації", - пояснює постраждала.

  Замок на будинку жінка відчинила власним ключем, він був не пошкоджений. У помешканні хтось побував до неї.

  "Оглянувши будинок, я виявила, що всі шафи та шухляди у кожній кімнаті будинку були відчинені навстіж. Деякі речі валялись на підлозі. Також на підлозі стояли картини зі стін. При цьому, вся техніка була на своїх місцях. Тобто, стало відомо, що у будинку були злодії, які шукали цінні речі та гроші. Оглянувши ретельно будинок, мною не було виявлено пропажі жодних речей. Цінностей у будинку не було взагалі, а техніка та меблі були на своїх місцях", - повідомила власниця будинку.

  Місцеві мешканці Княжич про грабежі не чули. А працівники місцевої самооброни розповідають, що грабіжками займалися самі поліціянти. Охороняли будинки у районі, де розташований будинок, працівники ДСО.

 

Пов'язані публікації: