WTF?
     
У Броварах попрощалися з загиблими у Княжичах поліцейськими (ВІДЕО)

 

Зранку 6 грудня броварчани прощалися з загиблими у Княжичах правоохоронцями. На подвір'ї місцевого відділу поліції рідні, знайомі загиблих і прості броварчани провели в останню путь молодших інспекторів Броварського міжрайонного відділу Управління поліції охорони Євгеном Куртєвим і Сергієм Орловим.

  Після прощання загиблих відспівали у церкві Святої Покрови

 Як передає кореспондент ТСН, хлопців поховають з усіма почестями на Алеї Слави на новому кладовищі поруч із героями АТО.

  

  Родичі убитих поліціянтів не вірять у випадковість та висувають власні версії розгортання трагічних подій.

  "У нього (Сергія Орлова - прим. ред.) поламані пальці, там немає рук. Це, можливо, відбирали пістолет, аби вбити когось його пістолетом", - розповідає батько Сергія Орлова.

  "Ця сволота з КОРДу не пожаліла нікого, знищили й тих хлопців-розвідників. Що це було, як не замітання слідів", - запевняє кум Сергія Орлова, депутат Броварської міської ради Сергій Батюк.

  Зазначимо, за словами пана Батюка, це міг бути спланований розстріл працівників поліції. Автомобіль був маркований, а співробітники ДСО без попередження не мали права відкривати вогонь.

  

  Нагадаємо, вночі 4 листопада під час затримання банди грабіжників загинули 5 поліцейських. За офіційною версією, під час спецоперації у сусідньому будинку спрацювала охоронна сигналізація. На місце прибув наряд держслужби охорони, який не знав про спецоперацію поліцейських. ДСО затримала двох розвідників. Співробітники КОРДу подумали, що бандити захопили службу розвідки. Між співробітниками ДСО і групою захоплення сталася перестрілка. Четверо правоохоронців були розстріляні просто у автомобілі. Загинув також боєць КОРДу.

Пов'язані публікації: