WTF?
     
Броварчанка Еліна Іващенко стала дитячим голосом країни (ВІДЕО)

 

Броварчанка Еліна Іващенко здобула перемогу у співочому талант-шоу «Голос. Діти».

  Еліна виборола право записати пісню, яка три місяці лунатиме в ефірі "Нашого Радіо". Також дівчина отримала у подарунок подорож на двох до Діснейленду.

 У суперфіналі Еліна наживо разом з хором виступила з композицією Уітні Х'юстон "I have nothing". Пісню американської поп-співачки броварчанка виконала у новій осучасненій обробці.

  У прямому ефірі Еліна, її суперник по команді Олександр і наставниця разом виконали пісню "Це ти - Україно", яка стала знаковою для Тіни Кароль. Акомпанував співакам Заслужений академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України.

(Всі виступи за участю Еліни Іващенко у фіналі "Голос. Діти-3")  

Зрештою, Україна підтримала своїми голосами Еліну Іващенку з Броварів. Тому дівчина увійшла до фінальної трійки "Голосу. Діти".

Еліну підтримала Софія Ротару у своєму відеозверненні: "У нас дуже талановиті діти. Всі вони виступили на вищому рівні. Але від співу Еліни Іващенко я не можу стримати сліз. Люба Еліно, я вболіваю за тебе", - сказала Софія Михайлівна

  Підтримувала Еліну також переможиця цьогорічного Євробачення Джамала, пісню якої наша землячка виконала на минулому ефірі.

 Броварський міський голова Ігор Сапожко у Facebook вболівав за Еліну Іващенко.

  - Еліночко, твій голос – це дар Божий, ти надзвичайно талановита. Бровари вболівають за тебе!, - написав мер Броварів.

  За крок до перемоги Еліна заспівала композицію "Під облачком" української виконавиці Христини Соловій.

  Українці вкотре підтримали броварчанку і вона отримала звання дитячого голосу країни.

 Еліна Іващенко - 14-річна талановита співачка з Броварів. Дівчина постійно бере участь у різноманітних всеукраїнських вокальних конкурсах й фестивалях. На шоу дівчина прийшла, аби здійснити мрію своєї мами, яка померла, коли Еліні було лише два роки. Еліночка пообіцяла перемоги - вона дотримала своєї обіцянки!

  Цікаво, чи отримає Еліна подарунок від міського голови, який привселюдно підтримував дівчину. А поки міський голова у соцмережах привітав Еліну Іващенко з перемогою.

Вже після ефіру наставниця броварчанки Тіна Кароль в котрий раз підкреслила, що Еліночка - це знахідка цього проекту, що скоро про неї дізнається увесь світ та пообіцяла, що завжди буде допомагати їй підніматись по зірковим сходам співочої кар'єри. В свою чергу Еліночка ще раз подякувала Тіні Кароль за ту школу вокалу, яку вона отримала на проекті третього сезону "Голос. Діти".

(відео зі сторінки в соцмережі Еліни Іващенко)

Видання "At Brovary" вітає Еліночку, її бабусю з дідусем, її наставників, Тіну Кароль з перемогою. Чомусь ми не сумнівалися в перемозі броварчанки і сприйняли її, як належне!

Переможне селфі Еліни Іващенко та її наставника Олега Здоровця
 
Привітання від першої леді країни Марини Порошенко

Також хочемо подякувати всім броварчанам, які підтримували нашу зірочку на шляху до перемоги. Хоча як можна не підтримати цей чарівний голос?!