WTF?
     
У Броварах на місці колишнього МРЕВ відкрили сервісний центр МВС (ВІДЕО)

  Сьогодні, 2 грудня, на місці колишнього МРЕВ відбулося відкриття нового сервісного центру МВС.

  Це вже шостий центр, який надаватиме громадянам адміністративні послуги: реєстрація, перереєстрація та зняття з обліку транспортних засобів, заміна та отримання посвідчення водія.

 

  Центр технічно обладнаний і забезпечений усіма видами зв’язку. Діє електронна черга, яка дозволяє громадянам у будь-якому місці спостерігати за рухом клієнтів у сервісному центрі. Впроваджено  також систему моніторингу якості надання послуг. Тепер можна легко залишити відгук про роботу працівників центру. За словами керівника Головного сервісного центру МВС Владислава Криклія, відгуки дозволять в подальшому мотивувати чи демотивувати працівників відповідно до їх старань, навичок та вмінь.

 

  Сьогодні у сервіному центрі працює 21 співробітник, 30% з яких пройшли конкурси, навчання та відбори. Усі вони отримуватимуть заробітні плати до 10000 гривень. За словами Владислава, це унеможливить корупційні дії.

  Владислав Криклія подякував меру місту за дитячий майданчик на подвір'ї сервісного центру.

  - Будь-яка людина зможе у вільний час прийти та самостійно замінити, наприклад, водійське посвідчення, - додав т.в.о. Голови Національної поліції Вадим Троян.

Як працює новий сервіс, поділився у соцмережі один із клієнтів, який в день відкриття ставив на облік автомобіль фірми.