WTF?
     
Молодіжний концерт "ЛітоPeace" в Броварах вдався (відео).

  29 серпня у Броварах, на Майдані Свободи відбувся молодіжний концерт "ЛітоPeace". У заході взяли участь реп- і рок-гурти. Один з організаторів концерту, керівник гуртка "Театральна майстерність" (Дитячий натуралістичний центр "Камелія"), Олег Здоровець розповів про те що його спонукало, до проведення заходу.

Літо добігає кінця, я вважаю, що краще провести його під музику. Мета нашого концерту об'єднати молодь, краще слухати музику на концерті, ніж сидіти на лавці з пляшкою пива. - Концерт було розпочато із майже півгодинною затримкою. Люди, які не користуються соцмережами, почали розходитись, вважаючи, що концерт вже скінчився. І знову постає питання анонсування різних заходів у нашому місті - половина людей не інформована. Але хороша музика потроху заманювала глядачів.

  Добре качали хіпхопери. Вони й задали тон. Артисти швидко встановили зворотній зв'язок із публікою. Захід проходив без протоколу й офіціозу, як і має бути на молодіжному концерті. Групи й солісти виконували як власні композиції, так і чужі відомі хіти. Більш розкуто себе поводили підлітки, вони не соромились танцювати й качати разом із виконавцями. Дехто навіть просився на сцену.

 Окрім репу лунала й інструментальна музика. Треба сказати, що музиканти не оминули жодної теми: лірика, патріотизм, здоровий спосіб життя, рідне місто - співали про все.

Після усіх виступів відбулось фаєр-шоу. Взагалі вечір минув в атмосфері позитиву. Люди були приємно вражені, адже концерт якісно відрізнявся від того, що ми бачили раніше, спасибі організаторам.

 

(відео Громадського Бро ТВ)