WTF?
     
В Броварах рятувальники ліквідовують пожежу на залізничній станції

На Київщині проходив третій день командно-штабних навчань. Так, 30 листопада у Броварському районі було відпрацьовано спільні пожежно-тактичні навчання підрозділів ДСНС Київської області та пожежного поїзду станції «Дарниця».

 

За задумом навчань на під’їзді до м. Бровари, вчинено терористичний акт. Невідомим вибуховим предметом пошкоджено суміжні колії. В результаті події пасажирський потяг сполученням Санкт-Петербург-Київ зійшов з рейок, а у вантажному потязі Дарниця-Ніжин сталася розгерметизація котла однієї цистерни з подальшим загоранням вилитого дизельного палива.

 

Внаслідок надзвичайної ситуації загинуло дві особи, 20 пасажирів отримали травми різного ступеня тяжкості, існує загроза розповсюдження пожежі на решту вагонів пасажирського та вантажного потягів. Черговий по станції «Бровари» повідомив пожежно-рятувальну службу та направив на місце пожежний потяг «Дарниця». На місце для ліквідації загорання прибувають два відділення 21-Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари. Керівник гасіння пожежі повідомляє про підвищений номер виклику.

 

На місце події починають прибувати підрозділи сільських пожежних команд сіл Велика Димерка та Красилівка. Частину особового складу залучають до евакуації постраждалих. Ще частина рятувальників задіяна у підготовці пінної атаки для гасіння дизельного палива та охолодження цистерни вантажного потягу. На допомогу прибуває пожежний потяг. Загалом до ліквідації надзвичайної ситуації залучалося 31 чоловік особового складу та 5 відділень ДСНС, а також пожежний поїзд станції «Дарниця».

 

Внаслідок розлиття дизпалива отруєння парами отримали пасажири потягу сполученням Санкт-Петербург-Київ. У зв’язку з цим співробітниками служби медицини катастроф проводиться сортування потерпілих залежно від тяжкості отруєння.

 

Для ліквідації наслідків даної події, що сталася на залізничній станції, було створено оперативний штаб з представників органів управління Броварського району, ДСНС та відповідних структурних та виробничих підрозділів регіональної філії.

 

Головне управління ДСНС України у Київській області