WTF?
     
В Броварах відбулося розгортання зведеного пожежно-рятувального загону

1 грудня на території Броварського районного управління відбулось розгортання зведеного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС у Київській області з метою перевірки стану готовності техніки та особового складу до виконання заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

 

Під час заходу було перевірено дії особового складу територіальних підрозділів, які задіяні у розгортанні зведеного загону, порядку роботи пунктів прийому та розподілу особового складу і техніки, злагодженості у роботі, готовності пожежної, аварійно-рятувальної, інженерної та спеціальної техніки й оснащення, проведення інструктажів з особовим складом, формування похідної колони та її руху до місця умовної надзвичайної ситуації.

 

Зокрема, рятувальники встановили наметове містечко, пост регулювальників, дозиметристів, пости огляду техніки і управління загоном, медичний пункт та пункт життєзабезпечення.

Комісія центрального апарату ДСНС України здійснила перевірку сил і засобів пожежно-рятувальних підрозділів, що прибули для участі в навчальному розгортанні зведеного загону. До тренувань залучались 145 чоловік особового складу та 21 одиниці основної і спеціальної техніки.

 

Такі заходи дозволяють рядовому та начальницькому складу набути практичний досвід з питань взаємодії між різними структурними підрозділами ДСНС області та більш упевнено діяти під час ліквідації масштабних пожеж, інших надзвичайних ситуацій.

Головне управління ДСНС України у Київській області