WTF?
     
Броварчанка Сніжана Пінчук відновлюється після жахливої аварії, в якій загинули її рідні

 Молода броварчанка Сніжана Пінчук, яка залишилася вживих після страшної аварії, відновлюється після отриманих травм.

  28 липня Сніжана Пінчук потрапила в жахливу ДТП в с. Скибин. Відтоді дівчина весь час переїжджає з однієї лікарні до іншої.  Наші журналісти зустрілися з матір'ю Сніжани Пінчук Клавдією, аби розпитати, як сьогодні почувається її дочка.

 Сніжана потрапила до реанімації БЦРЛ з забоєм головного мозку і переломом кістки стопи. Спершу медики давали Сніжані мізерні шанси на життя. Дівчина знаходилася в комі. На диво медиків повернулася до тями. Згодом її перевили до обласної лікарні. Опісля дівчину 2 тижні відновлювали у вишгородській лікарні та знову - у Броварах.

  Протягом усього часу, який Сніжана провела у лікарнях, з нею була її онкохвора мати. Вона й платила за лікування. За словами пані Клавдії, залежно від медичного закладу день лікування обходився їм від 300 до 5000 гривень.

  Гроші, які переказували на лікування, отримував двоюрідний брат, тітка та батько Сніжани. Проте мати цих грошей так і не побачила.

  Сьогодні Сніжанна лікується вдома під наглядом матері та дядька. Допомагають також небайдужі сусіди та знайомі. У дівчини відновилася дрібна моторика рук. Звісно, Сніжана поки не ходить, але поволі починає рухати ногою. Перелом кістки лівої стопи загоївся. На обличчі Сніжани залишився невеликий рубець. Дівчина залюбки розмовляє з рідними.

  В університеті, де навчається Сніжана, їй дали академічну відпустку на період лікування та реабілітації.

  Лікарі кажуть, що на відновлення потрібні роки. 13 грудня Сніжна повернеться до відділення неврології БЦРЛ, бо там найменша плата за лікування. Проте відновлення та реабілітація дівчини коштуватиме дорого. Родина Сніжани просить фінансової допомоги.

  Нагадаємо, 28.07.2016 року близько 13:00 в с. Скибин трапилась трагічна ДТП за участі декількох автомобілів. Внаслідок аварії троє людей загинуло на місці, ще двох в тяжкому стані доправили до Броварської центральної районної лікарні. Тоді загинули й бабуся та дідусь Сніжани.

 Реквізити для допомоги:

  Номер картки Ощадбанк 5167490092337899

  Отимувач Пінчук Клавдія (мати)

Фото були надані редакції "AtBrovary" Пінчук Клавдією