WTF?
     
Команди зіграли четверті матчі у рамках чемпіонату Броварів з футзалу (ВІДЕО)

  Вже майже місяць футбольні клуби Броварів змагаються за першість цьогорічного чемпіонату міста з футзалу. Минулої неділі, 27 листопада, у приміщенні СК «Світлотехнік» і Броварського вищого училища фізичної культури пройшли матчі четвертого туру. Нагадаємо, перші зустрічі у рамках чемпіонату з футзалу відбулися 6 листопада. Участь у цьогорічному сезоні взяли двадцять чотири команди Броварів.

  У вищій лізі команди йдуть майже на одному рівні. Втратив лідерство ФК "Барс", які у четвертому турі зустрічалися з минулорічними чемпіонами - гравцями "Атлетику". За 40 хвилин матчу вони з легкістю забили п'ять м'ячів "Барсу". Лише наприкінці зустрічі його гравцям вдалося забити пеший гол.

  Гравці "Асканії-Флори" майже весь час вели рахунок матчу проти ФК "Вега спорт", проте все-таки пропустили два голи від суперників. Зрештою, гра закінчилася з рахунком 3:3.

  Вирвалися з кола невдач спортсмени з ФК «Юніон». Після низки поразок перемога над ФК «Щит» дала початок новому етапу грі "юніонівців" у цьогорічному сезоні. Вже на шостій хвилині матчу "Щит" відкриває рахунок. За ним не забарився і дургий. "Юніонівці" забили перший м'яч на дев'ятій хвилині гри.

Зрештою, на перерву команди пішли з рахунком 3:2 на користь ФК "Щит". Ситуацією у другому таймі майже повністю володіли "юніонівці". Хлопці забили одразу три голи, які й принесли їм перемогу.

  Напруженою видалася гра між "Тайгером" і "Металургом". Протягом усієї гри точилися суперечки між спортсменами. Та й медикам не один раз доводилося виходити на майданчик. Тренер "Тайгеру" до сотаннього вірив, що його підопічні зможуть закінчити матч нічиєю. Цього разу "Металург" виявися сильнішим, перемігши свого суперника з рахунком 4:2.

Результати матчів у вищій лізі:
Шторм – Легіонер  3:5
Барс – Атлетик  1:5
Асканія-Флора – Вега спорт  3:3
Юско – Беркут-2  3:4
Беркут – Фаворит  5:3
Результати матчів у першій лізі:
Альянс – Асканія-Флора 2  3:7
Елефант – Зоря
Поліпласт – Транзит  2:6
СМ 25 – Легенда  4:6
Металург – Тайгер  4:2
Юніон – Щит  5:3
Енергія – Авалон  1:6

 

Пов'язані публікації: