WTF?
     
Останній літній Музичний Вечір

   Не мине й двох днів, як закінчиться літо та сплинуть останні дні шкільних і студентських канікул. Дійшов кінця і цьогорічний сезон музичних вечорів від ОНУМ (Організація Незалежної Української Молоді) на острові у парку “Перемога”.

  Останнього суботнього дня цього літа, 29 серпня, юні онумівці провели заключний музичний вечір. Захід розпочався дещо із запізненням, але згодом під життєрадісні та тужливі, філософські пісні протягом години зібралася значна кількість юнаків і дівчат. Усі знайшли собі комфортне місце на острові: одні посідали на розкладних стільчиках чи покривалах просто неба, інші умостилися прямо на камінні. Проте ніхто не помітив цих маленьких незручностей.

                  

   Імпровізований концерт дали хлопці з гурту «Сбой системы» (вокаліст Андрій Ярошенко), броварчанка Анастасія Чай та інші. Музиканти виконали не лише власні твори, а й відомі композиції популярних гуртів і виконавців. Так під гітари лунали ритми пісень Олександра Пономарьова, груп «Бумбокс», «Океан Ельзи» та інших.

  Нагадаємо, що такі музичні вечори від ОНУМ проходять у нашому місті уже другий рік поспіль. Захід був започаткований онумівцями минулого року. Відтоді щосуботи від червня і аж до вересня на озері лунали відомі хіти.

         

  Цей останній вечір літа минув пречудово. Завдяки музиці, усі ніби об’єдналися у одному ритмі. Онумівці пообіцяли, що такі «концерти» проходитимуть і наступного року. То ж це ще не кінець, адже літо та музика закінчуються тільки тоді, коли того бажає душа.