WTF?
     
Суд відклав розгляд справи за позовом «Термінал-Бровари» до міськради Броварів

 Київський апеляційний суд дослухався до думки депутатів Броварів і переніс засідання за позовом «Термінал-Бровари» до Броварської міської ради.

  Про це повідомляє видання "Трибуна-Бровари".

 У вівторок, 22 листопада, відбулося засідання у справі «Термінал-Бровари» проти Броварської міської ради. На розгляд завітали близько 20 броварських депутатів майже з усіх фракцій. Напередодні вони надіслали до суду листа, де повідомили про намір взяти участь у судовому засіданні.

  Представники «Термінал-Бровари» стверджували, що рішенням міськради, коли затверджувалися нормативні оцінки на оренду землі, орендна ціна для них зросла майже у 10 разів. За словами комерційного директора підприємства, за ті 9 га, які орендує фірма, оплата за старими нормативно-грошовими оцінками складала 60 тис. грн на місяць. Після ухвалення нових цін місячна плата зросла до майже півмільйона гривень. Як структура може окупатися за таких розцінок — невідомо. Компанія неодноразово намагалася вирішити це питання, але на прохання про зустріч із міським головою Ігорем Сапожком відповіді так і не дочекалися, тому змушені були ініціювати позов.

  Депутат Броварської міськради Леонід Черепейнік запропонував надати сторонам два тижні на пошук компромісу. Посадовці зазначили, що готові йти назустріч підприємцям, розглядати питання на земельній комісії. Представники «Терміналу-Бровари» вкотре зазначили, що їхні звернення до виконавчої гілки влади не викликали жодної реакції.

  Зрештою, суд переніс засідання на 13 грудня. За цей час міська рада, інвестиційна рада, земельна комісія мають обговорити з представниками ТОВ «Термінал» умови перегляду відсотку сплати оренди.

  Cкладський комплекс «Термінал-Бровари» знаходився під Броварами.

  Нагадаємо, що влітку цього року інтернет-магазин Rozetka.ua мав намір купити складський комплекс "Терміналу" за 16 мільйонів доларів.