WTF?
     
Кінофест у Броварах триває

 Триває кінофестиваль "Короткий метр". 28 серпня у парку "Перемога" відбувся черговий показ короткометражних фільмів, організаторами якого виступають організація "BuLava Production" та всеукраїнське Об'єднання "Свобода". Приємно, що цього разу людей було більше ніж під час минулих показів.

 

 Першим глядачі побачили містичний фільм "t" режисера Олександри Колєснік. Короткометражка розповідає про померлу людину, яка не хоче миритися із власною смертю. Герой зустрічається із самим Часом і намагається виграти в нього кілька років життя. Перші дві спроби виявляються вдалими, проте третя закінчується несподівано. Робота дуже цікава за своєю подачею, не зважаючи на короткий метр, фільм зображує не уривок з життя, а сам по собі є закінчено думкою.

 

 Комедія Юрія Леути "З Карпат до Парижу з акордеоном", навпаки розповідає про фрагмент з життя молодого музиканта, який прагне потрапити до Парижа, що врешті йому і вдається. Фільм скоріше не про "що", а про "як". Дуже тонко підмічені нюанси, добре схоплено деталі, які складають колорит сільского життя, стосунки між односельцями, є відверто смішні моменти, фільм розказано легко простою мовою. Люди від душі сміялися і аплодували картині. 

 Наступним глядачі побачили анонсовану на минулому показі драму Надії Сергієвої "Ігри студентів" (нагадаємо, що минулого разу фільм було знято з перегляду через сцени насилля, але на прохання глядачів, драму включили у показ). Короткометражка розповідає про молодих людей, які за для розваги граються в Собачий кайф. Через таку забавку одна з героїнь може втратити життя. Дуже реалістична робота, трохи шокуюча, адже короткий метр вимагає стрімкості перебігу подій.

 

 Четверта робота Юлії Мозгової - "Богдан Бенюк. Невідома роль". Це документальний фільм-портрет. Головний герой - відомий актор, політик, про життя якого відомо чимало. Режисер пропонує поглянути на Б. Бенюка з іншого ракурсу. Цікаво навіть не те що герой допомагає молоді розкритися, це можна очікувати, адже мова йде про актора, цікава неформальна подача, дуже камерна атмосфера. Глядач навіть не переглядає фільм, а дещо підглядає за Богданом Михайловичем, за його роботою. 

 Останньою глядачі переглянули анімацію Юлії Мозгової "Світи-світи маленька зіронька". Режисер замислюється над тим, у які подорожі відправляється людина під час сну. Цікаво, що анімація складається не з малюнків, а зі стоп-кадрів.

 

 Після закінчення перегляду глядачі голосували за вподобані картини, потрібно було обрати дві найліпші. Цікаво, хто ж вийде у фінал? Побачимо згодом, а поки що давайте просто насолоджуватися переглядом.

 

Нагадаємо, що кожну середу та п'ятницю в Броварах в парку "Перемога" (Ракушка) о 20:30 відбувається показ українських короткометражних фільмів в рамках кінофестивалю "Короткий метр". Глядачі обирають кращі стрічки і вже 5 вересня в "Прометеї" відбудеться фінал та обереться переможець цього кінофестивалю.

За перебігом подій на кінофестивалі в Броварах та за анонсами кінострічок слідкуйте на сайті "At Brovary".