WTF?
     
Держспоживслужба назвала причину масового отруєння учасників танцювального колетиву "Галатея" (ВІДЕО)

  Згідно з повідомленням ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, 56 учасників фестивалю у Кам’янці-Подільському, серед яких були і вихованці та педагоги броварського танцювального колетиву "Галатея", потрапили до лікарень через гостру кишкову інфекцію.

  Нагадаємо, вранці 22 листопада з потягу, який прибув на столичний залізничний вокзал, медики забрали до лікарень Києва та Броварів 18 дітей з отруєнням. Постраждалі брали участь у фестивалі "Перлина Кам’янця" та мешкали у готелі "Ксенія". Серед них були представники броварського танцювального колективу "Галатея".

  Для встановлення причин спалаху інфекції у міськвиконкомі Кам’янця-Подільського було створено комісію. Триває санітарно-епідеміологічне обстеження готелю.  Як повідомляє УНІАН, діє рішення протиепідемічної комісії тимчасово призупинити роботу готелю «Ксенія» до моменту з’ясування джерела інфекції.

  За фактом виникнення спалаху було підготовлено матеріали до прокуратури. Проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 325 ККУ (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

 Журналісти видання "At Brovary" намагалися потрапити до дитячої лікарні Броварів, однак через карантин в інфекційному відділенні нам відмовили. Завідувач відділенням Карась Наталія радить звертатися до головного медика міста Багнюка Валентина.