WTF?
     
Масове отруєння дітей з Броварського танцювального колективу (ВІДЕО)

Діти з Броварського танцювального колетиву "Галатея" повернулися з поїздки на конкурс у м. Кам'янець-Подільський з отруєнням. 

 

 Сьогодні близько 06.30 до Києва прибув потяг, на якому приїхали вихованці танцювального колективу «Галатея», що брав участь у конкурсі в м. Кам'янець-Подільський, - повідомляє на своїй сторінці міський голова м. Бровари. 

 
27 дітей та 15 дорослих, включаючи керівника колективу Наталю Лисохмару, жили та харчувалися у місцевому готелі «Ксенія». Надвечір 21 листопада у дітей з’явилися перші ознаки гострого отруєння, двоє за погодженням з батьками залишилися у місцевій лікарні, де їм було надано першу медичну допомогу. У вівторок цих дітей батьки вже забрали додому для подальшого лікування. 

  
На Київському ЗД вокзалі колектив зустрічали 12 бригад екстреної допомоги з усієї області, з них 5 – з Броварів. Троє дітей було доправлено до медичних закладів Києва, ще 11 доставлено до інфекційного відділення Броварської дитячої лікарні, у декількох батьків також проявилися симптоми отруєння. 
Станом на 9.30 22 листопада 8 дітей з Броварів, двоє з іншого регіону та одна мама знаходяться у Броварських інфекційних відділеннях, троє дітей у столичних лікарнях. Про остаточний діагноз лікарі повідомлять після проведення лабораторних досліджень. Усіх учасників «Галатеї» та батьків, які були з ними, лікарі запрошують для проходження медичного огляду. 

Хочемо зазначити, що не дивлячись на те, що готель являється громадським місцем, журналістів в середину "Ксенії" охорона закладу не пускала, а керівники готелю від коментарів поки що відмовляються.

Постраждалі діти зазначали, що почували себе добре до вечері, на якій вони куштували борщ.

В даний момент причини отруєння дітей встановлюють правоохоронці. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 325 "Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням" КК України

Видання "At Brovary" і надалі буде слідкувати за ходом подій навколо отруєння дітей з м. Бровари..