WTF?
     
Броварський таксист, який вижив після двох днів у полі з простреленою головою, поволі повертається до звичного життя

  Броварський таксист Михайло Артемчук, який вижив після того, як у нього стріляв пасажир, відновлюється після отриманих поранень.

 Нагадаємо, 12 лютого 2015 року пасажир прострілив голову Михайла та залишив його стікати кров’ю у полі. Поки таксиста два дні шукали колеги і рідні, злочинець роз'їжджав на автівці та з поплічниками тринькав коштовні речі Михайла. Вбивцю затримали, а зниклого молодика знайшли в полі поблизу Броварів з двома кульовими пораненнями в голову.

  Як повідомила нашим журналістам сестра постраждалого таксиста Оксана, хлопець почав самостійно ходити, їсти та говорити. До Михайла повернулась пам'ять. Однак зір поки не відновився. Молодик поволі пристосовується до звичайного життя вдома, а на реабілітацію їздить до лікарні.

  Михайла підтримують рідні, друзі та колеги, які і зараз часто навідуються до нього.

  Зазначимо, що у січні цього року Броварський міськрайонний суд на 14 років позбавив волі Шитого Сергія, якого звинувачували у замаху на вбивство Михайла. Спільників злочинця не покарали. За словами сестри постраждалого таксиста, де зараз знаходиться справа подружжя Дереча, яке допомагало збувати крадені речі, у поліції не знають.

  Отож життя Михайла налагоджується. Його родина не втрачає надію на те, що усіх причетних до замаху на вбивство чоловіка все-таки покарають. Ми сподіваємося на якнайскоріше одужання Михайла.