WTF?
     
Останній вечір танців цього літа

  28 серпня о 18:30 в Броварах в парку "Перемога" на майданчику "Ракушка" відбудвся останній літній майстер-клас з бальних танців.  Провів його керівник танцювального ансамблю "Гармонія" Олександр Костюков. Ми очікували побачити суцільні танці, щось на кшталт тренування, проте були приємно вражені форматом заходу. Це нагадувало навіть не лекцію, а задушевну бесіду. Пан Олександр відразу захопив аудиторію.

Кому цікаво, що таке танець, підходьте ближче. Тіло завжди хоче танцювати. Правильний рух це танець. Чому дитина стільки рухається і не втомлюється? Тому що у її організмі швидко діляться клітини. З часом цей процес уповільнюється. Відтермінувати старість, можливо лише рухаючись. Звісно, ми можемо виконувати будь-які вправи, але коли робиш їх під хорошу музику відділ нашого мозку виробляє гормон задоволення, хорошого настрою. Тільки з настроєм з'являються діти. - Наставник запросив на майданчик своїх юних асистентів, які продемонстрували рухи самби. В основному вивчали кроки.

 - Отже, ви бачите, що це найпростіший танець. - Пан Олександр запросив юних помічників Настю і Юру. Пара виконала ча-ча-ча. Після учеників танцювати виходить сам керівник.

 - Я навчався "чачі" в кубинців, тому й вас трохи повчу саме їй. Тут менше фігур, проте дуже важливим є внутрішній стан. Вставайте, вчіться! Якщо ти не вмієш - ти не запросиш. Біда нашого суспільства в тому, що ми соромимось робити добрі вчинки. Трішки образливо за нас, коли вип'ємо - танцюємо, тверезі - соромимось. Перевернуте суспільство. - Наступним помічники вчителя танцюють джайв.
 - Найскладніше в ньому це прорахувати ритм, але джайв складається з рок-н-ролу та блюзу. Все дуже просто. Ви вмієте танцювати, моя задача пояснити це вам. - Наступною танцювали румбу.

 - Кожній жінці хочеться подобатись, а чоловіку - керувати, але керувати душою. Дивіться, між нами точно щось відбуваться, і це все можна сказати через танець. Наше суспільство було б більш культурним, моральним, як би хоча б половина населення займалась хореографією. Щоб нація була вихованою потрібно танцювати. Чому? Бо по-перше - це краса, а по-друге - колосальна праця.289.jpg Ми працьовитий народ, але що у нас пропагується? "Випий пива - життя стане красивим". - Наступним танцювали блюз.

 - Дуже проста основа - приставні кроки. Але можна додати оберти і вже буде цікавіше. Чоловік у танці веде, як повинно бути в житті взагалі. Через танець пізнається і жінка. - Під час навчання блюзу чоловіки запрошували дружин, сини мам. Цей танець давався присутнім напрочуд легко. Наступним був його величність венський вальс.

 - Танець виник у шістнадцятому сторіччі в середині Європи. Що можна сказати про вальс? Тут все просте є складним і навпаки. Вальс підіймає примітивну істоту на вищий рівень. Знову ж таки нічого складного, але потрібно володіти тілом. Для цього потрібно тренуватися хоча б п'ять хвилин на день.

 Вечір був чудовий. Майстер-клас задовільнив  потреби і душі, і тіла. Сподіватимемось, що наступного літа, організатори будуть влаштовувати подібні заходи.