WTF?
     
Завершився третій тур чемпіонату міста з футзалу. Третя поспіль поразка ФК "Юніон"

  У Броварах тривають матчі відкритого чемпіонату міста з футзалу. У неділю, 20 листопада, команди Броварів втретє зустрілися у приміщенні «Світлотехніку» та Броварського вищого училища фізичної культури. Нагадаємо, у цьогорічному сезоні на початку листопада двадцять чотири команди міста зіграли перші матчі. ФК "Бровари" відмовився від участі у чемпіонаті через підготовку до нового футбольного сезону.

  Цього разу результативними видалися матчі у вищій лізі. Не може вирватися з низки поразок ФК "Асканія-Флора". У третьому турі хлопцям не вдалося заробити жодного балу у грі проти "Атлетику", який лідирував протягом усіє зустрічі. Зрештою, матч закінчився з рахунком 5:0 на користь спортсменів "Атлетику".

  Підтвердили свої позиції гравці "Барсу" та "Легіонеру". Чергові переможні бали у активі спортсменів.

  Стрімко розвивалися події на майданчику під час гри "юніонівців" із ФК "Елефант". Протягом усього матчу спортсмени йшли на рівних - ніхто не хотів віддавати перемогу. Рахунок розпочав "Елефант", однак невдовзі "юніонівці" відповіли м'ячем у ворота своїх суперників. Неодноразово за гру точилися суперечки між гравцями та арбітрами щодо суддівства. Не обійшлося без травм на майданчику. Друга двадцятихвилинка ознаменувалася двома голами "Елефанту". Зрештою, драматична гра закінчилася з рахунком 3:2 на корсить ФК "Елефант".

  Вирвалися з кола поразок гравці "Альянсу", які грають у першій лізі. Цього разу вони перемогли "Легенду" з фінальним рахунком 6:4.

Результати матчів у вищій лізі:
Беркут-2 – Барс  4:6
Фаворит – Юско  5:4
Беркут – Шторм  5:1
Атлетик – Асканія-Флора  5:0
Вега спорт – Легіонер  1:2
Результати матчів у першій лізі:
Елефант – Юніон 3:2
Легенда – Альянс 4:6
Авалон – Щит  1:1
Зоря – ФК Металург 3:5
Тайгер – Поліпласт 3:2
Асканія-Флора – Енергія  3:2
Транзит – СМ-25  6:1

Пов'язані публікації: