WTF?
     
Еліна Іващенко з Броварів продовжує боротьбу за перемогу у співочому шоу «Голос. Діти»

  Завтра, 20 листопада, юна співачка з Броварів Еліна Іващенко знову з'явиться в ефірі співочого шоу «Голос. Діти». Цього разу дівчина протистоятиме іншим членам команди Тіна Кароль у вокальних боях.

  На цьому етапі трійка учасників кожної команди виконує пісню, яку для них обрав тренер, порадившись зі своїми помічниками. Той, хто на думку тренера, краще за інших впорається зі своєю партією, пройде до півфіналу. Інші виконавці залишать проект. До півфіналу від кожної команди потрапить по п'ять учасників.

  Нагадаємо, що на «сліпих прослуховуваннях» броварчанка Еліна Іващенко своїм голосом вразила суддів вокального талант-шоу. До Еліни повернулися усі члени журі: Потап, Тіна Кароль і Монатік. Боротьбу за перемогу у шоу дівчина продовжила зі своєю наставницею Тіною Кароль.

 Еліна Іващенко - 14-річна талановита співачка з Броварів. Дівчина постійно бере участь у різноманітних всеукраїнських вокальних конкурсах й фестивалях. Еліна брала участь у минулорічному молодіжному концерті "ЛітоPeace" і святкуванні дня народження України у Броварах.

  Чи пройде Еліна до півфіналу дитячого «Голосу», дізнаємося завтра о 21:00 на телеканалі «1+1».