WTF?
     
Міський відділ культури оприлюднив план заходів до святкування Дня Гідності та Свободи у Броварах

  Наступного тижня вже третій рік поспіль Україна відзначатиме День Гідності та Свободи. Цьогоріч броварчани разом із усією країною згадуватимуть революційні події в нашій державі.

  План заходів до святкування оприлюднив міський відділ культури.

 Урочисте вшанування учасників революційних подій розпочнеться 21 листопада о 11:00 на міському кладовищі та на Майдані Свободи. Броварчан запрошують запалити свічки пам'яті та покласти квіти до меморіального знаку на Майдані Свободи та до місця поховання мешканців Броварів, які загинули у зоні проведення АТО.

  Цього дня у міському краєзнавчому музеї також розпочне роботу експозиція «Герої Майдану» та  оглядові й тематичні екскурсії.

 З одинадцятої ранку у Броварській міській бібліотеці для дітей діятиме тематична виставка «Територія Свободи». А у міській бібліотеці проводитимуть книжково-ілюстративну виставку «Волі народної дзвін!» та інформаційну бесіду до Дня Гідності та Свободи.

  ГО «Духовність» проведе молебень за загиблими Героями Революції Гідності.

 День Гідності та Свободи — державне свято в Україні, що традиційно відзначається 21 листопада на честь початку Помаранчевої революції та Революції Гідності.