WTF?
     
У лікарнях Броварів відмовилися допомагати маленькому хлопчику, який вдавився печивом (ВІДЕО)

 Матір із хлопчком, який час від часу не міг дихати, відправляли з однієї лікарні в іншу.

  Маленького Артема, який вдавився печивом, відмовилися приймати у лікарнях Броварів.

  Про це у Facebook написала матір постраждалого хлопчика.

  - Спершу нас не прийняли в дитячій лікарні на Ярослава Мудрого. Мовляв, таких хворих не приймають. Медики навіть не подивилися на дитину. Лише лікар швидкої допомоги сказала, що у нас підозра на стороннє тіло, - розповідає матір Артемчика Юлія.

  В автомобілі швидкої хлопчика перевезли до БЦРЛ. Там, прочитавши направлення з дитячої лікарні, медики відмовилися допомагати Артему, бо нібито не мали відповідного обладнання. Юлії запропонували направити її сина до боярської лікарні. Та й взагалі, лише після консиліуму.

  Чекати, поки лікарі вирішуватимуть, чи переводити її сина до Боярки, Юлія не стала. На таксі вона повезла Артема до Охматдиту у Київ. Там хлопчика без черги оглянули, зробили рентген і відпустили з рекомендаціями спостерігати 2-3 дні за диханням дитини.

  За словами столичного лікаря, печиво потрапило в горло. Через це голосова щілина замкнулася. Оскільки Артем довгий час не міг викашляти шматок печива, то його дихання час від часу зупинялося. У таксі Артем выдкашлявся, через що йому і стало краще.

  Нагадаємо, що нещодавно головний лікар БЦРЛ Валентин Багнюк визначив, що на утримання лікарні у 2017 р. треба понад 434 млн. гривень, передає "Маєш право знати". У лютому цього року у результаті децентралізації БЦРЛ отримала від центральної влади країни майже на 5 млн. грн.

  На щастя, малюк вижив і без допомоги місцевих лікарів. Але виникає запитання - кваліфікація наших лікарів обмежена тільки написанням хибних заключень та направлень в інші лікарні? Чому Броварська лікарня постійно фігурує в ЗМІ, як лікарня, "де не лікують, а навпаки..."? І як наслідок, кожен броварчанин себе запитує - а чи можу я довіряти своє здоров'я та життя місцевим лікарям?