WTF?
     
"Фантомний" маршрут №9 в Броварах

  Броварчани скаржаться на роботу «дев’ятки». У Facebook жителі Броварів, які пересуваються автобусним маршрутом №9, пишуть, що автобус не зупиняється на новій зупинці поблизу магазину «Базис».

  Попри те, що графік руху «дев’ятки» оприлюднений, водії його не дотримуються. За словами місцевих мешканців, автобус спиняється на зупинці раз на годину, а не три, як зазначено у графіку. Деякі водії ігнорують пасажирів на зупинці та проїжджають повз них.

 

  Через це броварчанам доводиться користуватися автобусом №403, який прямує вул. Незалежності до Києва.

- Я проживаю по вул. Короленка, працюю в районі "Зеленої Папуги", тому найзручніше мені користуватись саме маршрутом №9. Якщо раніше за автобусами цього маршруту спостерігались поодинокі незручності - доводилось замість 15-20 хвилин чекати 30 хвилин, то останній місяць я можу більше години чекати цю маршрутку. Вибачте, на вулиці далеко не літо! Чому перевізник це не розуміє, не розумію я, - скаржиться нашим журналістам броварчанка Олена. 

І це далеко не єдина скарга мешканців нашого міста на роботу маршруту №9:

  Нагадаємо, що рішенням виконавчого комітету від 13 вересня цього року міський автобусний маршрут №9 змінив схему руху. З того часу «дев’ятка» рухається від зупинки біля «Базиса» по вул. Металургів.