WTF?
     
Нові перемоги та чергові поразки: другий тур чемпіонату міста з футзалу

  Другий тиждень поспіль у Броварах триває відкритий чемпіонат міста з футзалу. Учора, 13 листопада, у приміщенні СК «Світлотехнік» і Броварського вищого училища фізичної культури пройшли матчі другого туру. Участь у турнірі беруть двадцять чотири команди міста. Нагадаємо, перші зустрічі у рамках чемпіонату відбулися 6 листопада. Тоді перемоги у вищій лізі здобув «Барс», «Беркут-2» і «Атлетік».

  Цього тижня втримати перемогу у вищій лізі вдалося ФК «Беркут-2». У грі проти «Асканії-Флори» гравці клубу влучили у ворота своїх суперників чотири рази. Однак і спортсмени «Асканії» проявили наполегливість та жагу до перемоги. Лише один гол відділяв їх від нічийного рахунку.

  Покращили своє становище у турнірній таблиці гравці «Легіонеру». Цього разу вони здобули перемогу у матчі проти ФК «Атлетик». Цей матч закінчився з фінальним рахунком 6:3 на користь «Легіонеру».

  Вдруге не змогли перемогти суперника «юніонівці». У другому турі вони зустрічалися з «Авалоном». На дванадцятій хвилині гри ФК «Юніон» відкрив рахунок, проте втримати лідерську позицію надалі йому не вдалося. Так, за перший тайм «Авалон» двічі влучав у ворота «Юніону». Друга двадцятихвилинка не покращила становище «юніонвців». Обидві команди зарекомендували себе як сильних і технічних учасників турніру. Зрештою, матч закінчився з рахунком 4:2 на корсить «Авалону».

 Попереду у команд ще понад десять матчів, тому робити висновки зарано. Становище команд у турнірній таблиці може докорінно змінитися.

Результати матчів у вищій лізі:
Юско – Беркут  2:7
Легіонер – Атлетик  6:3
Асканія-Флора – Беркут-2 3:4
Шторм – Вега спорт   4:0
Барс – Фаворит  2:2
 
Результати матчів у першій лізі:
Альянс – Транзит  3:5
Енергія – Легенда  1:8
Поліпласт – Зоря  1:6
Металург – Елефант  2:1
СМ 25 -–Тайгер  1:4
Юніон – Авалон  2:4
Щит – Асканія-Флора-2  3:4

Пов'язані публікації: