WTF?
     
Міст на Торгмаш все ще ремонтують. Нову дату відновлення руху влада міста не повідомляє

  Ремонтні роботи на шляхопроводі по вул. Олега Онікієнка добігають кінця. Однак рух на цій ділянці мали відновити ще на початку місяця. Учора у Facebook ширилися повідомлення про те, що рух шляхопроводом нібито нарешті відкрили. Інші броварчани писали - ремонт, навпаки, досі триває. Сьогодні наші журналісти перевірили, чи справді можна вільно проїхати шляхопроводом.

  Ми на власні очі переконалися у тому, що шляхопровід відкрито лише у напрямку з Києва. Однак одразу помітно, що невдовзі відновлять рух і у протилежному напрямку. За тиждень ремонтники облаштували перильне та розмежувальне огородження. Деформаційні шви майже повністю влаштовані, проте чи не стануть вони зайвим клопотом для водіїв. Досі не поклали асфальт на дорозі для пішоходів. Сьогодні робітники фарбували зовнішню частину шляхопроводу та перила.

  Зазначимо, що ремонт шляхопроводу по вул. Олега Онікієнка триває з 2014 року. Попри численні аварії на цій ділянці дороги, рух мостом обмежили лише наприкінці минулого року. Хоча відповідне розпорядження міського голови було ухвалене за місяць до того. Спершу рух мали відновити першого вересня. Потім відкриття шляхопроводу перенесли на початок жовтня, а згодом - і на листопад.

  Про нову дату відкриття у міськраді поки що не повідомляють. Робітники, які працюють над оновленням шляхопроводу, раніше зазначали, що повністю закінчити ремонт зможуть лише наприкінці місяця.

  Чи не відкладе негода, яку на 13 листопада обіцяють синоптики, відновлення руху на невизначений термін, складно передбачити. Техніка не зможе оперативно розчистити шляхопровід від снігу, адже вона завелика, щоб вільно проїхати.

 Нагадаємо, синоптики передбачають, що цими вихідними Україну вкриє 25-сантиметровим шаром снігом. 13 листопада у Броварах очікують на снігопад і хуртовину. На дорогах буде ожеледиця. Поліціянти радять утриматися від поїздок на автомобілях без особливої потреби.