WTF?
     
У місцевій РЕМ запевняють, безпідставно вимикати світло на Старотроїцькій більше не будуть

  Останнім часом все частіше у Броварах вимикають електроенергію. Найбільше на це скаржаться жителі вулиці Старотроїцької, передає "Громадський ревізор".

  За словами броварчан, світло вимикають ледь не на весь день, у РЕМ на дзвінки відповідають не одразу, аварійка приїжджає на виклик за декілька годин.

  Під час оперативної наради міський голова Ігор Сапожко звернувся до заступника Григорія Голубовського та доручив йому розібратися в ситуації, оскільки представника РЕМу на нараді не було.

 Журналісти "Громадського ревізору" звернулися за поясненнями до очільника місцевого РЕМу Юрія Сливи. Він пояснив, причина відімкнень - перенавантаження. Найчастіше воно виникає через підключення додаткових електроприладів. Це призводить до того, що спрацьовує «автоматика».

  - «У минулому році була подіб­на ситуація, ми провели ряд заходів. По Старотроїцькій теж пророблена певна робота, поки що ці дні не відключалися», – каже начальник Броварського РЕМу.

  Аварійники запевняють, що підстанцію, яка живить мікрорайон перевірили, розробили графік перевірок, у ході яких мають виявити «електрокрадіїв». Подібних негараздів у майбутньому не повинно бути.