WTF?
     
Волюнтаризм і "безпрєдєл" в Броварскому РЕМ

Саме такими і багатьма іншими недрукованими словами описують ситуацію в Броварському РЕМ мешканці Броварів та району, що зібралися у відділі обслуговування клієнтів.

Закони України встановлють прості правила – споживач повинен сплатити за послуги, що спожив чи замовив. Здавалося б, що складного? Але не все так просто. Публікуємо маленьку замітку броварчанина, що мав щастя відвідати Броаврський РЕМ. Подаємо у авторській орфографії.

- Ось мені прийшла платіжка, - каже Олександр - Показники на 31 жовтня - 6 889 кіловат. Але я вчора, 10 листопада, сфотографував свій лічильник – 6509 кіловат. Відповідно мені „накрутили” 330 кіловат явно, а насправді до 500 кіловатт, бо я не записував показники 1 листопада. Якби тариф був „плаский” – без диференціації по споживанню (до 100 кіловат в місяць тариф 0.714, до 600 кіловат – 1,29 і понад 600 кіловат - 1,638 гривень), то потім колись би при звірці все вирівнялось. Але тепер мені „накрутили” аж 830 кіловат і з них 230 кіловат - по найвищому тарифу, хоча, по факту,  не перевищував ліміт. Отже, мене цього місяця обдурили на 230*(1,638-1,29) – на 80 гривень. І, мабуть, це не перший раз. Особисто я за останні два роки тут вже п’ятий раз зі звіркою показників, але такого як тепер ще було. Я питав своїх сусідів - всім чотирьокімнатним приписали по 400-500 кіловат, однокімнатним по 100-120.

Довколо юрма людей – чоловік 50. Деякі з дітьми. Відсутня вентиляція, туалет закритий для відвідувачів. Діти репетують. Батьки по черзі відводять дітей на вулицю „за трактори” в туалет. Приймає лише один працівник РЕС, але він постійно тікає від невдоволених поглядів відвідувачів в архів і черга тягнеться зі швидкістю 3-4 людини на годину. Не допомагає, навіть, що проблема у кожного з півсотні відвідувачів однакова – перевищення виставлених рахунків над фактичними показниками.

- Я зі Світильного, - каже чоловік у шкірянці – і мене обманули на 80 кіловат. Небагато, але чому я маю переплачувати. В минулому місяці приписали, в позаминулому – скільки можна!?

- Мені приписали 430 кіловат, - каже його сусід – мені 300 кіловат – вторить йому споживач з Броварів - І так грошей немає, а тут за що платити?

- Це їм мабуть на чергову яхту не вистачає! – вигукують з натовпу.

- Скільки можна! Начальника сюди! У нас час не "казьонний"! Скільки можна сюди як на прощу приходити! - І багато інших недрукованих виразів лунає на адресу працівників РЕМу.

Дівчата за столами сидять – ні пари з вуст. Навіть не обурюються, як завше, що люди входять до них не по одному.

Робоче місце начальника Броварського РЕМ
 
Робоче місце секретаря начальника Броварського РЕМ

Юрба не витримує і суне до начальника (він у іншому приміщення за 100 метрів). Але спроба „бунту” закінчується нічим. Кабінет начальника порожній, як і його вірного секретаря. Чи то через обідню переву, чи з іншої причини. Коли народ повертається до відділу обслуговування абонентів, то виявляється, що і інші працівники „здиміли” – лишили самі комп’ютери і папки із надписом „ветерани АТО”. Відвідувачі відновлюють чергу і розсаджуються вздож стін.

  

- За американців було краще – чути поголос серед них (раніше власником Броварського РЕС була американська компанія, потім продали росіянам). Розмова поступово переходить на результати виборів в Америці. Час від часу заходять нові відвідувачі, але побачивши чергу і зрозумівши, що попали на обідню перерву зтиха матюкаються і виходять.

Йшов до свого кінця 2016 рік...