WTF?
     
Зелена зона замість гаражів: місцевих мешканців питатимуть, чи потрібні їм гаражі

  Демонтаж приватних гаражів по вул. Героїв УПА, Незалежності та Рокосовського призупинять до 15 листопада. До такого рішення дійшли чиновники та мешканці Броварів під час зустрічі у міськраді.

  Про це у Facebook написав депутат Броварської міської ради Вадим Мутило.

  На зустрічі з  власниками гаражів зібралися в.о. начальника спецвідділу Олег Єжаков, мер Ігор Сапожко з заступником Григорієм Голубовським, начальник управління архітектури Лілія Рибакова та депутати Вадим Мутило, Олег Шевчук і Олексій Здоровець.

  Власники гаражів нарікали, що достеменно їх ніхто не попередив про демонтаж. На оголошеннях, які були розклеєні, не зазначалася ані дата демонтажу, ані відповідне рішення влади.

  Як виявилося, рішення про демонтування гаражів ухвалив виконком 1 грудня 2015 року.

  Міський голова запропонував провести опитування мешканців прилеглих будинків (вулиці Героїв УПА 11, 13, 13-а, Незалежності 6-б, 8-б, Рокосовського 20, 22, 24) щодо використання земельної ділянки. За тиждень, 15 листопада, відбудеться наступна зустріч, на якій має бути узгоджений план подальших дій згідно з результатами опитування. До того дня буде призупинено всі роботи по демонтажу гаражів на цій ділянці. А цієї суботи 12 листопада, депутат Олексій Здоровець планує провести громадські збори.

  Нагадаємо, що 7 листопада мешканці Броварів із бійкою захищали приватні гаражі по вул. Героїв УПА, 11 від знесення. Місцеві мешканці домовилися вирішувати проблему на прийомі у міського голови.

Фото: "Волинь24"