WTF?
     
У Броварах стартував відкритий чеміонат міста з футзалу

  Дощова осіння погода не стала на заваді футболу у Броварах. У неділю, 6 листопада, стартував цьогорічний Відкритий чеміонат міста з футзалу. Участь у турнірі вирішили взяти двадцять чотири команди Броварів. Зазначимо, що минулого року кількість команд-учасників була значно більшою. Перші матчі чемпіонату пройшли у СК «Світлотехнік» і приміщенні Броварського вищого училища фізичної культури.

    ФК "Бровари" відмовився від участі у чемпіонаті через підготовку до нового футбольного сезону.

  Усі команди серйозно поставилися до цьогорічного чемпіонату. Перші перемоги у вищій лізі здобув "Барс", "Беркут-2" і "Атлетік". Останнім вдалося влучити у ворота свого суперника - ФК "Вега Спорт" - п'ять разів. Нічиєю закінчився матчі між "Фаворитом" і "Асканією-Флорою".

  Лише за один тур чемпіонату у першій лізі одинадцять голів забили гравці "Елефанту". Першими суперниками команди став ФК "Поліпласт". Зазначимо, минулого року вони не брали участь у чемпіонаті.

  Шість м'ячів від "Металургу" пропустив броварський ФК "Юніон". Ситуацію на майданчику у першому турі контролював "Металург". Його гравці й відкрили рахунок гри. За першу двадцятихвилинку вони влучили у ворота "Юніону" чотири рази. До другого тайму "юніонівці" вже поставилися серйозніше. Початок тайму ознаменувався двома голами у ворота "Металургу". Проте цю перевагу їм не вдалося втримати. Матч закінчився з рахунком 6:2 на користь "Металургу".

  За словами президента ФК "Юніон" Руслана Семенця, попри поразку, хлопці налаштовані на подальші перемоги. Гравці просто не встгли адаптуватися після великого футболу. Нагадаємо, чемпіонат Броварщини з футболу закінчився минулого місяця.

Результати матчів у вищій лізі:

Беркут - Барс 2:3
Атлетік - Вега Спорт 5:3
Беркут-2 - Легіонер 2:0
ЮСКО - Шторм 4:4
Фаворит -  Асканія - Флора 3:3
 
Результати матчів у першій лізі
Транзит - Енергія 5:0
Асканія - Флора-2 - Авалон  0:4
Елефант - Поліпласт  11:00
Зоря - СМ-25  3:1
Металург - Юніон  6:2
Легенда - Щит 1:3
Тайгер - Альянс  5:2

Пов'язані публікації: