WTF?
     
Поборемо рак разом. У Броварах відбувся міжнародний благодійний фестиваль

 Броварчани вкотре долучилися до благодійності. Минулими вихідними у концерт-холі ТРЦ «Термінал» зібралося майже півтисячі дітей з багатьох міст України. Об'єднала їх одна мета - своїм талантом зібрати кошти на лікування онкохворих жителів Броварщини.

  Міжнародний фестиваль на підтримку онкохворих жителів Броварщини, організований благодійним фондом «Інна», проходив протягом 5-6 листопада. Фестиваль-конкурс відбувся за підтримки Броварської міськради і Броварської міської дитячої музичної школи.

  Фестиваль дитячої та юнацької творчості став першою ластівкою благодійного фонду на міжнародній арені. Зазначимо, що під його егідою у Броварах стало традиційним проведення благодійних ярмарок і концертів.

  До програми конкурсу ввійшли виступи сольних артистів та колективів у таких чотирьох номінаціях: вокал, хореографія, інструментальне виконавство та оригінальний жанр.

 Конкурсна частина відбувалася у перший день фестивалю в двох місцях одночасно. Так, у концерт-холі за призові місця змагалися молоді виконавці та танцівники. Їхні виступи оцінювали зіркові судді, серед яких: член Міжнародної асоціації китайскої культури і мистецтв Пен Лю, заслужений діяч мистецтв України Костянтин Чеченя, рок-гітарист з Ірану Шафін Юсефі та заслужена артистка України Світлана Боровик.

  У приміщенні дитячої музичної школи Броварів проходили прослуховування юних інструментальних виконавців. Діти вражали глядачів майстерністю своєї гри на найрізноманітніших музичних інструментах: домра, гітара, флейта, скрипка, саксофон, бандура.

  Учасників конкурсу розділили на чотирі вікові категорії. Доросла категорія не мала максимального обмеження віку.

  У другий день фестивалю концерт-хол став гостинним місцем проведення масштабного гала-концерту, в якому взяли участь переможці конкурсу та відомі артисти. На сцену піднялися і члени зіркового журі. Подарував глядачам українські пісні в доволі незвичному виконанні гурт "Чорнобривці", солістом якого є Нік Рутс з Ямайки.

  Усі учасники фестивалю отримали дипломи та пам'ятні подарунки. Переможців кожної номінації нагородили медалями та кубками. Крім того організатори розіграли три гран-прі конкурсу. Переможець номінації "вокал" отримав можливість записати власну пісню на студії звукозапису "LordMusic".

 Завітали на закриття фестивалю заступник міського голови Лариса Виноградова і сам мер міста Ігор Саожко з родиною. Донька міського голови Діана Сапожко виконала дві пісні у номінації «Гість фестивалю». А мер Броварів долучився до нагородження переможців.

  Для глядачів і маленьків учасників фестивалю у концерт-холі були розташовані тематичні фотозони. Дітей розважали аніматори, а майстри проводили для малюків пізнавальні майстер-класи. Протягом другого дня фестивалю відбувалася благодійна ярмарка хенд-мейд виробів і солодощів.

  Благодійні внески збирали у скриньки, що були встановлені у концерт-холі, та як плата за вхід для глядачів і участь для конкурсантів. Загальна сума зібраних коштів за два дні проведення фестивалю склала 70 тисяч 517гривень. Усі виручені гроші будуть використані для лікування онкохворих жителів Броварщини.

  Організатори фестивалю планують і надалі проводити подібні фестивалі. Броварчани, у свою чергу, обіцяють постійно підтримувати доброчинну мету.